Zum Inhalt springen

Aufgrund von Wartungsarbeiten ist unsere Website am 25. und 26.09.2021 zeitweise nicht erreichbar. Entschuldigen Sie bitte die Unannehmlichkeiten.


Due to maintenance our website will be temporarily unavailable on September 25th and 26th, 2021. We apologize for the inconvenience.

Pro nadcházející sezónu připravujeme inovované modely chladících a mrazících boxů COLDTAINER.

Nové modely jsou konstruované pouze na stejnosměrné napětí. Jako opci bude možné objednat napájecí zdroje AC/DC ve dvou velikostech. Menší o výkonu 150W pro modely s kompresorem Danfoss BD50 a větší o výkonu 300W pro modely s kompresory Danfoss BD80 a BD220.

Všechny nové modely 2017 budou mít digitální dotykový ovládací panel s integrovaným zapínáním a vypínáním, který bude umožňovat i protokolování dat. Jako volitelné příslušenství bude v nabídce rozhraní Bluetooth a aplikace pro Android, které umožní vzdálené nastavení a monitorování.


Ceníky jsou pravidelně aktualizované pouze na servisním portále a v objednacím systémuvíce zde.


Nezávislé klimatizace Sleeping Well Obló, Sleeping Well Back a Sleeping Well Top jsou v servisní síti Eberspächer prodávany pod názvy Cooltronic G1 Hatch, Cooltronic G1 Back, Cooltronic G1 Top. Tyto produkty jsou vyráběny firmou INDEL B.

Portfólio nezávislých přídavných klimatizací jsme rozšířili o produkty Cooltronic 1000 G2 Hatch, Cooltronic 1400 G2 Hatch, Cooltronic 1400 G2 Slim Hatch. Tyto produkty jsou vyráběny firmou Dirna Bergstrom.


V internetovém obchodě http://shop.eberspaecher.czjsme pro Vás připravili nové speciální ceny ochlazovací techniky.


Výstraha před neautorizovanými prodejci a servisyvíce zde.


Jsme také na Facebooku.