Zum Inhalt springen

Autochladničky / Autoledničky Indel B

Naše společnost se zabývá prodejem autochladniček od roku 2013. Po celé České a Slovenské republice zastupujeme společnost Indel B, která byla založena roku 1967 jako součást geniálního obchodního nápadu: hermetického kompresoru pro chlazení malých prostor. Společnost začala produkovat malé chladničky poháněné stejnosměrným napětím 12/24 V určené pro všechny typy mobilních prostředků: lodě, karavany, auta, vlaky, autobusy.

Indel B je světovým lídrem ve výrobě zásuvných autochladniček pro nákladní automobily a přenosných kompresorových chladniček. OEM produkce zahrnuje téměř všechny značky: Mercedes Benz, Scania, Iveco, DAF, Renault, VOLVO, Irizar a další. Produkuje také přenosné autochladničky v objemech od 7 do 130 litrů. Do kompresorových autochladniček Indel B osazuje od roku 1994 výhradně špičkové a osvědčené kompresory SECOP a to včetně SECOP napájecí elektroniky. U větších typů je možnost připojení také na 230 V. Výhody autochladniček Indel B jsou nízká hlučnost a ochrana baterie proti vybití.

Ledničky máme rozděleny do tří kategorií: přenosné, vestavné, TB Steel, tak, abychom pokryli celé spektrum Vašich potřeb.

V kategorii přenosných ledniček si můžete vybrat z velikostí od 7 litrů do 55 litrů vnitřního objemu. Od patnácti litrů Vám můžeme nabídnout kompresorové provedení, sedmilitrové varianty jsou termoelektrické.

Vestavné ledničky jsou určeny pro montáž kompresorových chladicích jednotek do předem připravených zásuvek od výrobce vozidla, které jsou obvykle umístěny pod lůžkem vozidla. Po montáži tak vznikne plnohodnotná chladnička.

Speciální kategorií je provedení TB Steel, u kterých je víko a box vyrobeno z lakovaného ocelového plechu. Rohy chladničky jsou oplastovány. Pro jednodušší manipulaci je lednička vybavena ocelovými sklopnými madly. Tento typ je ještě rozdělen do dvou kategorií a to s jedním plnícím víkem nebo dvěma. Zde si můžete vybrat ve velikostech od 65 l do 130 l.


Více informací naleznete na našem produktovém listu Autochladničky Indel B.

Autochladničky Indel B si můžete objednat na našem webshopu.