Zum Inhalt springen

Tepelný management pro autobusy, které brázdí celý svět

Eberspächer Sütrak vyvíjí a vyrábí inovativní klimatizační zařízení a jako systémový partner nabízí inteligentní a ucelená řešení klimatizace autobusů.

Na naše rozsáhlé zkušenosti s vývojem a aplikací nejmodernějších technologií se již mnoho let spoléhá celá řada výrobců automobilů a dopravních podniků po celém světě. Klimatizační řešení značky Eberspächer Sütrak proto naleznete na všech kontinentech. Za mnohdy nejextrémnějších klimatických podmínek poskytují řidiči i cestujícím optimální komfort.

Zvláštní význam přikládá Eberspächer Sütrak vývoji a výrobě energeticky efektivních a ekologických produktů. Tím podporujeme vysokou hospodárnost a zároveň také snižujeme spotřebu a emise škodlivin.

Integrace do nezávislého rodinného podniku s více než 150-letou tradicí, nabízí firmě Eberspächer Sütrak celou řadu synergií, z nichž vyplývá mnoho předností. Díky provázání kompetencí firem Eberspächer a Sütrak v oblasti topení a chlazení budeme do budoucna plnit všechny požadavky ještě efektivněji – vždy v souladu s heslem: kompletní tepelný management pro autobusy po celém světě.