Zum Inhalt springen

Transportní chlazení

Naše společnost se zabývá transportním chlazením od roku 2012. Dnes, po celé České republice, zastupujeme společnost ZANOTTI S.p.A., která patří ke třem největším evropským výrobcům chladících a mrazících agregátů.
Transportní chlazení ZANOTTI je určené pro převoz zboží o konstantní teplotě z bodu A (výrobce) do bodu B (zákazník). Tato speciální technologie chlazení a mražení se používá pro přepravu jakýkoliv čerstvých, chlazených či mražených produktů, potravin, ovoce, zeleniny, ryb a mléčných výrobků. Lze převážet i speciální produkty jako je krevní plazma, léky či chemikálie, které potřebují specifickou teplotu okolního prostoru.
Vzhledem k tomu, že v nákladovém prostoru vozidla je nutnost udržovat konstantní teplotu k zachování kvality komodit, je naším úkolem zajistit nejmenší únik chladu. Abychom docílili co nejmenší ztráty, je každé vozidlo, ať už se jedná o nástavbu či vestavbu, izolováno polyuretanem. S touto izolací dosahujeme součinitele prostupu tepla „K“ max. 0,40 u FNA a 0,32 u FRC. Pro nástavby starší, atypické, rozvozová vozidla s velkou četností otevírání dveří apod., doporučujeme konzultovat použití chladící jednotky s naším obchodním zástupcem.

Jsme schopni nabídnout kompletní řešení na všechny značky a typy vozidel, včetně izolace a kompletní montáže chladícího agregátu.

Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis u našich autorizovaných partnerů.

Více informací naleznete na našem produktovém listu Transportní chlazení Zanotti.


Nabízíme:

  • malé jednotky poháněné elektromotorem od alternátoru vozidla (pro uvedené 12 V jednotky a jejich správnou funkci je doporučeno použít alternátor min. 125 A a akumulátor min. 90 Ah)
  • malé jednotky určené pro zaizolované dodávky v opci 230/400 V poháněné od motoru vozidla. Poté může vozidlo sloužit jako stacionární chladírna či mrazírna
  • chladicí a mrazicí agregáty poháněné od motoru vozidla určené na skříňové nástavby do objemu přibližně 60 m3
  • záznamníky teplot

Eberspächer Zanotti osvědčení