Zum Inhalt springen

Více komfortu s nezávislým topením Eberspächer

Nezávislé topení Eberspächer v chladném ročním období znatelně zvyšuje uživatelské pohodlí. Komfortní ekologické topení a snadná dodatečná instalace se vyplatí jak u osobních automobilů, tak u obytných vozidel, lodí a jachet – mobilita po celý rok.

Nezávislé topení Eberspächer zajišťuje příjemné klima v prostoru pro cestující, a to nezávisle na teple dodávaném běžícím motorem. Moderní teplovodní topení Hydronic se vyznačuje nízkou spotřebou a kromě vnitřku vozidla ohřívá také okruh chladicí kapaliny. Z menšího množství škodlivin produkovaného zahřátým motorem tak při každodenním používání profitují zejména osobní vozidla. Se zahřátou chladicí kapalinou motor vozidla podstatně snadněji startuje i za teplot hluboce pod bodem mrazu, což šetří baterii, která je v zimě vystavena zvýšené zátěži. V obytných vozidlech, na motorových člunech či plachetnicích je možné kromě chladicí kapaliny motoru ohřívat také užitkovou vodu.

K ohřevu interiéru vozidla a dosažení konstantní teploty u stojícího vozidla nebo přes noc se mimořádně hodí teplovzdušné topení Airtronic. Kabinu nebo vnitřek automobilu vyhřívá bez napojení na okruh chladicí kapaliny. Teplý vzduch se tak do interiéru dostává téměř bez jakékoliv prodlevy, a navíc tiše a s minimálními emisemi. I za chladných dnů to znamená větší pohodlí v dodávkovém či nákladním vozidle a příjemně strávený volný čas v obytném vozidle nebo na lodi. Bezproblémovou dodatečnou instalaci umožňuje více než 4 000 partnerů sdružených v celosvětové distribuční síti koncernu Eberspächer.